WhatsApp Destek
Love

7/24 Love Bay Bayan Azdırıcı Kahve

  • TK-21958
  • VAR

7/24 Love Bay Bayan Azdırıcı Kahve

25,00
+ -

7/24 Love Bay Bayan Azdırıcı Kahve

Bayanlar doğum sonrası zamanlarda ya da ilerleyen yaşlarda hormonal değişimler yaşamaları doğrultusunda cinsel anlamda isteksizlik yaşayabilirler. Cinsel birlikteliğin daha zevkli yaşanabilmesi adına bayanın sorunlarını ortadan kaldıran 7/24 Love bay bayan azdırıcı kahve son derece etkili bir gıda takviyesi olmaktadır.

Bayanın arzulu ve de istekli olabilmesi adına bayan azdırıcı kahve afrodizyak etkisine sahiptir. Bu şekilde bayan son derece istekli olacağı için cinsel birlikteliğin kalitesi de son derece artacaktır. Cinsel birlikteliğin daha yoğun hazlar ile deneyimlenebilmesi ve de partnerlerin daha fazla memnun olabilmeleri adına ürün son derece etkilidir.

7/24 Love Bay Bayan Azdırıcı Kahve Etkisi

Bayanlar hayatlarının bazı dönemlerinde cinsel anlamda soğukluk yaşayabilirler. Cinsel anlamda yaşanılan soğukluğun ortadan kalkması adına 7/24 Love bay bayan azdırıcı kahve oldukça etkili bir tercih olmaktadır. Çok daha zevkli bir cinsel birliktelik için ürün afrodizyak etkisi ile birlikte bayanın küçük bir dokunuşta bile uyarılmasını sağlamaktadır.

En ufak bir dokunuşun bile vücudunda yayılan bir haz denizine dönüşmesini sağlamaktadır. Bu da cinsel anlamda çok daha yoğun bir şekilde istekli olmasını sağlayacaktır. 7/24 Love içeriği ile birlikte bayan oldukça arzulu bir hale gelecektir. Normal olduğu halden bile çok daha fazla istekli olacaktır. Bu doğrultuda cinsel birliktelikler çok daha zevk dolu yaşanacaktır ve de haz en uç noktalara çıkacaktır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı