WhatsApp Destek
Hot Pheromone

Hot Pheromone Parfume Twilight Man / Erkek Feromon Parfüm

  • ES3109
  • VAR

Hot Pheromone Parfume Twilight Man / Erkek Feromon Parfüm 50 ml.erkekler için bayanları etkileyecek çok hoş kokulu bir parfüm..

620,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
+ -

Hot Pheromone Parfume Twilight Man / Erkek Feromon Parfüm

İçeriğindeki pheromone bayanları etkileyen,arzu ve istek artırmaya yardımcı olan bir maddedir. Hot Pheromone Parfüm'ü boyun ve kulak arkasına sıkarak kullanabilirsiniz. Almanya'dan ithal Hot Pheromone Perfüm Twilight Man 50 Ml. şimdi Türkiye'de

Feromon Nedir?

Feromon insanlarda ve hayvanlarda bulunan ve kokusu olmayan salgılardır. Bu salgıları insanlar en çok koltukaltlarından salgılıyorlar. havaya yayılıyor ve havadan diğer hayvanlar/insanlar karşıdakinin ne salgıladığını algılıyor. Ne yazıkki bilim bunu keşfedeli 20 yıldan biraz fazla olmuş.

Feromonları Nasıl Hissedebiliriz?

Feromon zerrecikleri burun içinde bulunan VNO merkezini uyararak uyarının cinsine göre beynin gerekli bölgelerine seksüel sinyal gönderilmesini sağlıyor.

Feromon Nasıl Kullanılır?

Feromonlu Parfümler, herhangi bir parfümü kullandığınız gibi kullanılabilir. Boynunuza, dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Karşı cinsin dikkatini çekmekle ilgilendiğiniz veya uyarıcılığın gücünü hissetmek istediğiniz her hangi bir zamanda kullanılabilir. İş hayatında kazanmak için gündelik temel işlerde, okulda veya herhangi bir sosyal aktivitede kullanılabilir.

Feromon Değişimi:

Feromonların insan davranışlarına olan etkisi pek açık seçik olmamakla birlikte davranışlarımızı etkilediği aşikârdır. Çoğu feromonlar vücudun ısınması ile birlikte havaya küçük partiküler halinde karışarak transfer olurlar. Bazı feromonlar ısı ile buharlaşarak havaya karışabilen proteinlerdir. Bunların çoğu öpüşmek ya da deri teması ile karşı tarafa transfer olurlar. Öpüşmek insanın genel kültür davranışında mevcut olup kişisel feromonları iletir. Bir anne bebeğini öptüğünde bu yolla aralarındaki bağ daha da güçlenmiş olur.

Feromonlar iki şekilde etkili olurlar. Birincisi diğerlerine sizin varlığınızı duyuran ve beyinin belli bir noktasını etkileyerek davranış değişikliğine yol açan sinyal feromonlarıdır. İkincisi ise genellikle öpüşmek ve deri teması ile transfer olan ve GnRH üretimini artıran priming feromonlardır. Sonuçta bu transfer ilişki, metabolizma, gelişmeyi yönlendiren diğer birçok hormonun üretimini tetikler.

Feromonlar önceden kodlanmış genetik programları aktive ederler. Feromonlar Sayesinde yüksek miktarda üretilen GnRH seks hormonlarını tetikler.

VNO Nedir?

Tüm memelilerde varlığı kanıtlanmış ve türler içi davranışları düzenlemede rolü olduğu belirlenen vomeronazal organın aslında ilk saptandığı canlı, insandır. 1703 yılında Ruysch tarafından tesadüfen genç bir insanda tanımlanan vomeronazal organ (VNO) ile ilgili çalışmalar 100 yıllık bir aradan sonra başlamış ve Jacobson'un diğer memelilerde bu organı tanımlayıp adını vermesi (Jacobson organı) ile devam etmiştir. Jacobson, insanda bu organı tanımlayamamış ve bu nedenle insan türünde atrofik olduğunu iddia etmiştir. 1891 yılında Potiquet, insan VNO'ının tam anatomik yapısını, 200 erişkin insanın %25’inde görerek ortaya koymuştur. Bundan sonra 1930 yılına dek VNO ve beyinle bağlantısını sağlayan nervus terminalis (NT) hakkında birçok anatomik çalışma ortaya konmuştur. Bu çalışmaların hepsinde de VNO'ın insan türünde rudimenter ve afonksiyonel olduğu ileri sürülmüştür. Ancak son çalışmalarla VNO'ın insanda intrauterin hayatta geliştiği ve büyüdüğü, tüm insanlarda bulunduğu, beyinsel faaliyetleri etkileyecek derecede fonksiyonel olduğu ortaya konmuştur.

İnsan Geni ve Feromon:

Kişisel çekici feromonlar genelde havaya karışabilen özel çekici kokusu olanlardır. Kokular ve bizlerin o kokulara olan reaksiyonumuz vücut fonksiyonları için çok önemlidir.

İnsan genomunun en önemli bir parçası (yaklaşık 30.000 insan geninden 1500 kadarı % 5) kokunun reseptörünü kodlamak için kullanılır. Anatomik olarak iki organ kokulara karşılık verir. Nasal boşluğun üst kısmında bulunan olfaktif sistem ve nasal septumda bulunan VNO dur.

İnsandaki etkileşimler diğer canlılara oranla daha karmaşık olmasına karşın, kokular yinede insan davranışlarını etkilemekte ve feromonlar cazibeyi ve bağı artırmaktadır. Duygularımızın odaklandığı beynimizin limbik bölgeleri feromonlardan direk olarak etkilenmektedir.

Yetersiz Feromon:

Kokunun az olması duygusal bağı azaltmaktadır. Toplam nüfusun yaklaşık % 1,3 doğuştan koku eksikliği ya da anosmialıdır. Anosmialı şahıslar çoğu kez libido eksikliğinden şikayetçidirler. Bazı araştırmalar yaşlanma ile seks arzusunun azalması ile kokuların azalmasının doğru orantılı olduğunu saptamıştır.

Çoğu feromon belirli bir kokuya sahipken bazıları ise belirgin bir kokuya sahip olmayabilir. Kadınlar çoğu kez daha önce erkekler tarafından giyilmiş olan T-shirtleri yıkamadan giymeyi severler. Orta çağlarda erkekler dans ettikten sonra mendil ile alınlarını silip bunu eşlerine hediye ederlerdi.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı