WhatsApp Destek
Hot Pheromone

Hot Women Pheromone Parfume / Bayan Feromon Parfüm

  • ES3099
  • VAR

Hot women pheromone parfume Hot Women Pheromone Parfume "Twilight" Extra Strong ... 10 Ml Lik Ambalajlarda Extra Güçlendirilmiş Muhteşem Bir Parfum Kokusu İle Karşı Cinsin Etkilenmesinde Kanıtlanmış Etkilere Sahip Bilimsel Olarak Hazırlanan Feromon Konsantresi İçerir

200,00
+ -

Hot Women Pheromone Parfume

Hot Women Pheromone Parfume "Twilight" Extra Strong ... 10 Ml Lik Ambalajlarda Extra Güçlendirilmiş Muhteşem Bir Parfum Kokusu İle Karşı Cinsin Etkilenmesinde Kanıtlanmış Etkilere Sahip Bilimsel Olarak Hazırlanan Feromon Konsantresi İçerir. Diğerlerini Etkilemek İçin Koku Kullanan Hayvanlar Gibi İnsanlar Da Cinsel Çekim Yönünden İnanılmaz Güçlü Olan Aynı Duyulara Sahiptirler. Bayanlar İçin.

Bu soylu, asil afrodizyak koku bir kadına karşı duyulan cinsel duyguları canlandırır. Hot twilight extra strong kadın feromon parfüm'ün şık, kadınsı kokusunu burunlarında hisseden erkeklerde cinsel arzular uyarılarak, cinsel istek arttırıcı, uyarıcı etkisini gösterir.

ÜRÜN BİLGİLERİ:

Hot twilight extra strong kadın feromon parfüm cinsel kokular duyguları uyandırarak erkekleri mıknatıs gibi çeker. Renksiz ve şeffaftır, bilinçaltına işler. Az bir miktar da bile sürüldüğünde cinsel algıları uyarır ve davranışı etkiler.

KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTAR:

1-3 kez yüzünüze, boynunuza veya nabzın hissedildiği diğer bölgelere püskürtün.

UYARI:

Yanıcı! Çıplak ateş yanında kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve açık yaraya temasından kaçının. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.

PAKETLEME VE GİZLİLİK İLKEMİZ

 

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

 

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.!!!

 

Editörün Notu: Güvenlik kapağı açılmış olan ürünün hijyenik sebeplerden dolayı iadesi mümkün değildir!

 

Şimdi www.eczanesaglik.org  güvencesiyle hemen ve çok kolay bi şekilde siparişinizi verebilirsiniz...

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı