WhatsApp Destek
No10

No 10 Bay Bayan Azdırıcı Cinsel İstek Artırıcı Bitkisel Kapsül

  • 72
  • VAR

No 10 Bay Bayan Azdırıcı Cinsel İstek Artırıcı Bitkisel Kapsül

35,00
+ -

No 10 Bay Bayan Azdırıcı Cinsel İstek Arttırıcı Bitkisel Kapsül

No 10 hap bayan uyarıcı unisex yani bay ve bayanların kullanabildiği doğal afrodizyak hapıdır. Ayrıcalıklı ve üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünü erkeklerde ereksiyon problemi, cinsel isteksizlik, bayanlarda karşı cinsel soğukluk ve partner ile uyum sağlayamama gibi durumlara hem erkeğe hem de bayana karşılık olarak hizmet veren bir üründür. No 10 hap bayan uyarıcı en büyük etkilerinden biri kadınların en büyük sorunu haline gelen cinsel birleşim isteksizliği, karşı cinse ilgisizlik ve orgazm olamama gibi problemlerin giderilmesine hizmet etmesidir.

 

No 10 azdırıcı hap yaşamış olduğunuz günlük stres ya da yorgunluk yüzünden azalan cinsel isteğinizi geri kazandıran bir üründür. Aynı zamanda enerjinizi maksimuma seviyeye çıkartır ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanabildiği için her iki tarafa da cinsel mutluluk verir. No 10 azdırıcı hap cinsel sorunlarınızdan kurtulmanıza ve birlikteliğinize mutluluk katarak vücut direncinizi arttırmanıza yardımcı olan harika bir üründür. Bu tableti denemenizi ve farkını kendi gözlerinizle görmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

No 10 hapı kullanımı cinsel aktiviteye başlamadan 1 saat önce yapılmalıdır. Bol ılık su ile beraber 1 adet tablet içmeniz yeterli olacaktır. Bayanlarda 5 gün boyunca azalarak devam eden cinsel enerji vermektedir ve erkeklerde üst seviyede sertleşme ve dikleşme sağlamaktadır. Bayan azdırıcı hap no 10 kullanımı esnasında alkol ve benzeri ürünlerin tüketilmesi uygun değildir. Aksi takdirde ürün özelliklerini azaltacak ve istenilen verim sağlanamayacaktır. Şayet illa alkol alınmak isteniyor ise ürün etkilerini gösterdikten sonra birkaç kadeh olma koşulu ile içilebilmektedir.

 

No 10 hapı içeriği etken maddeleri; Panax Quinquefolius (root) : 150 mg, Epimedium sp (leaf) : 90 mg, Tribulus terrestris (fruit): 90 mg, Trigonella foenum-graceum (Seed) : 85 mg, Paulina cupana (Seed) : 50 mg, Polygonum aviculare (aerial parts) : 25 mg'dir. Zararsız ve doğal içeriği ile hem bayanlara hem de erkeklere başarılı bir şekilde desteğini sağlamaktadır. Bayan azdırıcı hap no 10 içeriği, % 100 bitkiseldir ve bu yüzden kullanıcıların sağlığını tehdit etmez, istenmeyen etkiler oluşturmaz.

No 10 hapı etkileri ereksiyon sağlayıcı ve sertleştirici etkisi ile erkeklerde cinsel fonksiyon bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur.

Bayanların cinsel isteksizliğini yok eder ve orgazm olmalarına yardımcı olur.

Çiftler arasında ki cinsel ilişki uyumunu geliştirir ve güçlendirir.

No 10 uyarıcı hap kullanıcılarının performanslarına katkı sağlar.

Erkeklerin ve bayanların cinsel organına giden kan akışında artırmaktadır.

Kullanıldığı andan itibaren 1 saat içinde etkileri göstermektedir.

No 10 hapı etkileri en ufak bir cinsel temas anında tahrik olmanızı sağlar.

Kullanıcı cinsel istek, tutku, sex, karşı cinse ilgi ve cinsel güç arzusu ile uyarılır.

Her iki taraf içinde tatmin edici ve başarılı bir birliktelik yaşama imkânı sunar.

No 10 uyarıcı hap bitkisel olduğu için her hangi bir yan etki yaratmamaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı