WhatsApp Destek
Retard

Retard 907 Geciktirici Sprey

  • 20429
  • VAR

Retard 907 Geciktirici Sprey erken boşalma tedavisinde en etkili ürünler

69,00
+ -

Retard 907 Geciktirici Sprey

Cinsel yaşamınızı kontrol altına alarak zevkli ve uzun süren cinsel birliktelik yaşamak istiyorsanız Retard 907 tam sizin için!

Ereksiyon halinde aşırı duyarlılığınızı hafifleterek erken boşalmanızın gecikmesine yardımcı olan Retard 907, zevkli ve uzun süreli cinsel birliktelik sağlayarak partnerinizle birlikte daha fazla mutlu olmanıza yardımcı olur.

 

Kalitesi onaylı, Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük cinsel sağlık sitesine ait özel ürünlerdir. Retard 907, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde en çok satan geciktirici spreyler arasında yer almaktadır.

Retard 907 ortalama 50 defa kullanılabilir.

Hoş kokusu ve aromatik çilek tadı ile etkileyici özelliklere sahip geciktirici sprey kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber, ilişki süresini 45 dakikaya kadar uzatır.

Geciktirici sprey nedir?

Erken boşalma sorunu yaşan erkekler için bilimsel yöntemler kullanılarak üretilmiş bir üründür. Cinsel ilişki süresini uzatarak çiftlerin daha sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşmasını sağlar.

Geciktirici sprey kullanımı:

-Harici kullanım için uygundur.

-Spreyi sıkmadan önce çalkalayınız.

-Genital bölgeye 2-5 kez (1-2 ml) sprey sıkınız. Sıvının yoğunluğu, etkisini azaltmaz.

-18 yaşından küçükler için uygun değildir. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

-Oda sıcaklığında kuru bir mekânda saklayınız.

Geciktirici spreylerin yararları:

Kullanmış olduğunuz bir geciktirici sprey sizi sadece cinsel yönden tatmin etmemekle birlikte çeşitli yararları da bünyesinde bulundurduğundan, metabolizmanızdaki dengeyi de sağlamanızda yardımcı olur. Tamamen doğal bitki özlerinden oluşması ve hiçbir yan etkisinin olmaması, geciktirici spreylerin günümüzde cinsel sağlık yönünden ne kadar önemli bir görevi üstlendiğinin de bir göstergesi olmuştur. Amerikalı bilim adamlarının yapmış olduğu bir araştırmada kullanılan geciktirici spreylerin prostat kanserine yakalanma riskini % 80lere varan oranlarda azalttığı ve kılcal damarlarda oluşan kan pıhtılaşmasını % 100lere varan oranlarda çözüme kavuşturduğunu açıklamışlardır. Kullanım sonucu orgazmı yaşayan bayanların sayısının artması, bu araştırmaların ne denli gerçekçi kanıtlar olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı