WhatsApp Destek
V-Pills

V Pills Beyazlatıcı Krem

  • TK-21937
  • VAR

V Pills beyazlatıcı krem ürünleri hanımların vajinal bölgesinde oluşan kararmaları yok ederek ipeksi bir tene ve renge ulaşmalarını sağlar.

59,00
+ -

V Pills Beyazlatıcı Krem

Hanımların genital bölgelerinde oluşan kararmalara karşılık olarak üretilen v pills beyazlatıcı krem ürünleri, bireylerin istedikleri bölgelere uygulayarak o bölgeleri beyazlatmalarına ve ipeksi bir görünüşe bürünmelerine olanak tanımaktadır. Üstün kaliteli içerikleri ile v pills ürünleri kalıcı bir beyazlık ve görünüşe ulaşmanıza destek vermektedir.

V Pills Beyazlatıcı Krem ile istediğiniz doğal görünüme yeniden kavuşun. Genital bölgenizdeki kılcal damarların ortaya çıkardığı kötü görüntüyü ortadan kaldırıp, kararmaları yok eder ve ipeksi bir tabaka oluşturur. Böylelikle kalıcı bir görünüm ve etkileyici bölgelere ulaşabilirsiniz.

V Pills Beyazlatıcı Krem Kullanımı ve Kullanım Şekli

Hanımların vajinal karartılarını giderme amacı ile kullandığı v pills beyazlatıcı krem kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. Kullanım biçimi olarak günde bir kez olma koşulu ile vajinal bölgeye sürüp masaj yaparak uygulanmalıdır. Arkasından yıkama veya silme gibi bir işlem gerektirmez. Sürdükten sonra yedirme işlemi olarak tabir edilen krem sürme sitili uygulanmalıdır.

Bu işlem v pills beyazlatıcı krem ürünlerinde günde bir kez yapılacak şekilde düzenli gerçekleştirilmelidir. İşlem gerçekleştirildikten sonra kesinlikle durulama gerektirmez. İstenilen beyazlama işlemi düzenli işlem yapıldıkça fark edilecektir.

V Pills Beyazlatıcı Krem Etkileri ve İçeriği

Üstün kaliteli içeriği ile v pills beyazlatıcı krem etkileri bakımından oldukça başarılı sonuçlar sağlayan ürünler olarak nitelendirilebilir. Bu ürünler vajinal bölgede bulunan kararma ve renk değişmesi gibi olumsuz durumları yok ederek doğal yollar ile hanımların teninde ipeksi ve pamuksu bir görünüm elde etmelerinde olanak tanımaktadır.

V pills beyazlatıcı krem içeriği bakımından bulunan ürünler ise; Deionized Water, Cetealy Alcohol, Ceteareth-20, Triticum Aestivum Extract, Cetearyl Isononanoate, Mono Propylene Glycol, Octadecly Isononanoate, C16-18 Fatty Acids C12-18 Alky Esters, Xantham Gum, Capryl/Capric Triglycerid, Vitamin E, Aleo Vera, Acrylates/C10, Acrylates Cross Polymer, Dimethicone Copolyol, Tri Ethanol Amine, Benzyl Alchol (and) Methylchloroisothiazolinone, Fragrence şeklindedir.

Yetişkin olmayan kişilerin ulaşamayacağı alanlarda muhafaza ediniz. Bulunduğu ortam 25 °C altında serin ve güneş ışığında uzak olma koşulu ile saklayınız.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı