WhatsApp Destek
V-Pills

V Pills Geciktirici Sprey

  • TK-21940
  • VAR

V pills geciktirici sprey ürünleri erken boşalma tedavisinde en etkili geciktiriciler olarak sunulmaktadır.

69,00
+ -

V Pills Geciktirici Sprey

Erkeklerin cinsel birlikteliklerinde karşılaştıkları en büyük sorunlarından biri olan erken boşalma problemlerine karşılık olarak üretilen v pills geciktirici sprey ürünleri en etkili geciktirici besin takviyesi olarak sunulmaktadır. V pills sprey ürünleri bireylerin cinsel aktivitelerinde daha uzun süreli birliktelik sağlamalarına olanak tanıyarak aynı zamanda da daha fazla haz alabilmelerinde destek vermektedirler.

Üstün kaliteli içerikleri ile v pills geciktirici sprey ürünleri erkeklerin daha uzun süreli cinsel birleşime girebilmelerini sağlayarak hem kullanıcı olan erkeğe hem de aynı zamanda partneri olan bayana daha uzun süreli ilişki neticesinde daha fazla haz ve tutkuyu aşılamaktadır. Bu nedenlerden dolayı v pills sprey ürünleri en etkili cinsel sağlık ürünleri sınıfında yerini almaktadır.

V Pills Geciktirici Sprey Kullanımı ve Kullanım Şekli

Erken boşalmayı önleyen v pills geciktirici sprey kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. Mucizevi cinsel destek sağlayan geciktirici sprey ürünleri ereksiyon halindeki penis üzerine spreyi 3-5 kez sıkılıp uygulanmalıdır. Böylelikle kısa süren cinsel birleşmeler daha uzun süreli bir hal alarak aktif bir cinsel birleşme gerçekleşmiş olacaktır.

Üstün kaliteli geciktirici sprey ürünleri alerjisi bulunan bazı ciltlerde ters tepebilir. Bunun için yapılması gereken kullanmadan önce test edilmesidir. Kolunuzun küçük bir yüzeyine sıkılarak 5 ila 10 dakika bir zaman diliminde bekleyiniz. Olumsuz bir alerjik durum ile karşılaşılmadık sürece rahatlıkla penis bölgesinde kullanılabilirsiniz.

V Pills Geciktirici Sprey Etkileri

Penis büyütücü ürünleri ile adını dünyaya duyuran v pills, şimdide geciktirici sprey ürünleri ile adına yakışır bir gelişim göstermiştir. V pills geciktirici sprey, lokal olarak penise uygulanır ve ereksiyon halinde aşırı derecede hassas olan penisin duyarlılığını azaltarak, boşalmanın gecikmesine yardımcı olur. Zevkli ve uzun süren cinsel birliktelik sağlar.

Bu etkili ve başarılı sonuç sağlayan geciktirici sprey ürünleri ortalama olarak 30 ila 40 dakika gibi bir süre geç boşalma desteği sağlamaktadır. Bu nedenlerden dolayı birçok erkeğin tercih sebepleri arasında yerini alacağını söyleyebiliriz. Ayrıca, v pills sprey ürünleri faturalı ve bandrollü olarak sunulduğundan dolayı güvenle kullanılabilecek sayılı ürünlerden biridir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı