WhatsApp Destek
V-Pills

V Pills Kayganlaştırıcı Jel

  • TK-21938
  • VAR

V Pills kayganlaştırıcı jel ürünleri vajinal ve anal kuruluk giderici kaydırıcı jeller kampanyalı fiyatlarla.

39,00
+ -

V Pills Kayganlaştırıcı Jel

Bayanların cinsel yaşantılarında karşılaştıkları rahatsızlıklardan biri olan vajinal kuruluk sorunlarına karşılık olarak üretilen v pills kayganlaştırıcı jel ürünleri, bireylerin cinsel yaşantılarında daha kolay ve rahat bir şekilde ilişkiye girebilmelerine olanak tanımaktadır. Bu ürünler sadece vajinal değil aynı zamanda da anal eşleşmelerde de rahatlıkla kullanılarak verim alınan ürünler olarak nitelendirilebilir.

Eşlerin değişik fantezi arayışları neticesinde v pills kayganlaştırıcı jel ürünleri bu arayışları neticelendirebilir. Birleşme esnasındaki kuruluktan dolayı oluşan acı hissini yok eden v pills, aynı zamanda da anal birleşmelerinizde daha kolay ve etkili birleşme olanakları sağlamaktadır. Kayganlaştırıcı jeller arasında yeni ürünleri ile farklılıklar oluşturan v pills, sağlık bakanlığı onaylı ürünlerini uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

V Pills Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Üstün kaliteli v pills kayganlaştırıcı jel ürünleri kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit kolaydır. Kullanılmak istenilen yüzeye istenilen miktarda sürülerek uygulanır. Bu ürünler zararsız ve yan etkisiz olduğundan dolayı istenilen miktarda bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kullanmadan önce küçük bir yüzey üzerinde test ediniz.  Eğer alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, kullanmaya bırakın. Alerjik sorunları olan kişiler için geçerli olan bu konuya dikkat ediniz. Su bazlı ve kolay silinebilen kayganlaştırıcı jel ürünleri cilde veya vajina bölgesine zarar verici bir madde barındırmamaktadır.

V Pills Kayganlaştırıcı Jel İçeriği ve Etkileri

Üstün kaliteli çikolatalı kaydırıcı jel ürünleri içeriği bakımından tamamen zararsız ve yan etkisizdir. İçeriğindeki maddeler olarak şu şekilde sıralayabiliriz; Hydroxy Ethyl Cellulose, Glycerin, Citric Acid, Preservatives, Dl-Water

Bu maddelerin kişiler üzerinde zarar veya tahriş gibi durumları söz konusu değildir. Alerjik sorunları olan kişilerin kollarında küçük bir bölgede test etmelerini tavsiye ederiz.

Kaydırıcı etkileri ile aynı zamanda da çikolatalı içeriği ile ilgi çekici olan v pills kayganlaştırıcı jel ürünleri etkileri bakımından oldukça başarılı sonuçlar sağlayan doğal cinsel sağlık ürünleridir. Bu ürünler sayesinde anal ve vajinal kuruluk sorunları ortadan kalkar. Bayanın acı yaşama durumlarına son vererek aynı zamanda da eğlenceli bir cinsel destek ürünleri olarak adlandırılabilirler.

Yetişkin olmayan bireylerin ulaşamayacağı alanlarda muhafaza ediniz. Bulunduğu ortamın 25 °C altında serin ve güneş ışığında uzak alanlarda olduğundan emin olunuz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı