WhatsApp Destek
Viaxi

Viaxi Göğüs Büyütücü Bakım Kremi 50 ml

  • ES-13623
  • VAR

Viaxi Göğüs Büyütücü Bakım Kremi 50 ml

99,00
+ -

Viaxi göğüs büyütücü bakım kremi 50 ml

 
            Kadınlar yaratılışları gereği dış görüntüsüyle kendilerini ifşa eden canlılardır. Yani bir kadına uzaktan bakıldığında kadın denebilmesi için belirli özelliklere sahip olması gerekir. Bu özelliklerin en başında tabi ki yüzünün bir kadın yüzü gibi olmasıdır. Ancak günümüzde artık erkeklerin de kendilerine bir kadın kadar özen gösterip baktıklarını düşünürsek birçok erkeğin yüzü kadının yüzünden daha iyi görünebilmektedir.
 
            Durum böyle olunca kadının kadınlığını ortaya çıkartacak diğer özellikleri ön plana çıkmaktadır. Bu özellikler arasına saçı da koyamayız çünkü erkekler de saçlarını uzatmaktadırlar. Öyleyse geriye kalan en önemli gösterge kadınların göğsüdür. Kadın göğsü de eğer istenilen şekilde değilse bir kadını erkekten ayırt etmek mümkün değildir. Bunun farkında olan kadınlar küçük göğüslü görünmek istememektedirler.
 
             Viaxi göğüs büyütücü bakım kremi 50 ml üreticisi firma da bu durumu bildiği için kadınların bu önemli sorunlarını ebediyen ortadan kaldıracak bu ürünü geliştirdi. Viaxi sayesinde kadınlar normal günlük kremlerini kullanır gibi kremlerini kullanacaklar ve normal bir süreç içerisinde ağrısız ve sızısız şekilde göğüslerini büyüterek bir kadın gibi görünecek duruma gelecekler.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı