WhatsApp Destek
Vittesse

Vittesse Kapsül Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyonu Güçlendiren Sertleştiriciler

  • ES45
  • VAR

Vittesse Kapsül Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyonu Güçlendiren Sertleştiriciler

30,00
+ -

Vittesse Kapsül Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyonu Güçlendiren Sertleştiriciler

Vittesse; yapısında bir çok birbiriyle uyumlu bitki özleri içeren ve özellikle erkeklerde gözlemlenen enerji eksikliğinde mükemmel sonuçlar veren doğal bir üründür. Yan etkisi olmadığı gibi tam tersine kolesterol seviyesini düşürücü merkezi sinir sistemini uyarıcı ve yorgunluğu giderici özellikleri de bulunmaktadır. Ancak Vittesse ürününe sahip olduğu haklı ünü veren cinsel gücü kuvvetlendirici etkisindedir.

Vittesse’in içindeki ürünlerden Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de düşünülmektedir.
Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır. M.S 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının kaliteli yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir.Vittesse ‘in içindeki maddelerden Epimedium, Çok güçlü cinsel ve uyarıcı bir bitkidir.

Birincil kullanım şekli erkekler için afrodizyak olarak kullanımıdır.

 
Diğer kullanım amaçları ise; kemik ve eklemleri güçlendirmek, sakinlik vermek, kalbi rahatlatmak ve bağışıklık (savunma) sistemini güçlendirmektir. Özellikle Çin, Kore ve japonya’ da bu bitki ile ilgili geniş kapsamlı olarak yapılan hem laboratuvar hem de klinik çalışmalarda; kesin ve açık bir şekilde insanlarda cinsel aktivitenin arttığı gözlenmiştir.Bu bitki aynı zamanda, tüm beden boyunca duyusal sinirleri, özellikle genital bölgeyi uyarmakta ve sperm üretimini arttırmaktadır.

Vittesse sadece cinsel problemleri olan erkeklerin değil performansını artırmak isteyen ve enerji düşüklüğünden şikayet eden tüm erkeklerin yaş farkı gözetmeksizin kullanabilecekleri bir üründür. Ereksiyon süresinin uzatılmasında etkindir. Kadınlarda da cinsel soğukluk vakalarında libidonun artırılmasında yardımcıdır.

Cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce 1 kapsül alınması durumunda etkisi çok yavaş azalarak 2-6 güne kadar sürebilir. 

Alkollü içeceklerle alınmaması gerekmektedir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı